منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید
کارجو : چگونه از آخرین آگهی های استخدامی باخبر شوم؟

 

شما در مدت کمتر از ۳۰ ثانیه می توانید دستور ارسال ایمیل های اطلاع رسانی را برای خود فعال کنید. برای این کار از منوی کناری سایت، بخش “اطلاع از آخرین آگهی های استخدامی” را پیدا کنید.

ایمیل آخرین آگهی های استخدامی 

 

سپس کلید واژه مورد نظر را در فیلد اول وارد کنید. کلید واژه شما می تواند نام شغل، نام رشته تحصیلی، نام شهر یا حتی نام شرکت مورد نظر باشد. به عنوان مثال : مکانیک ، معماری ، پرستار ، اصفهان ، اهواز یا اینکه ترکیبی از کلمات فوق را وارد کنید . در این صورت تنها کافی است کلیدواژه های مورد نظر را در کنار هم بدون استفاده از حروف اضافه تایپ کنید.

 

سپس ایمیل خود را در فیلد بعدی وارد نمایید و در نهایت دکمه “ایجاد ایمیل اطلاع رسانی” را کلیک کنید.

(مثل نمونه زیر)

ایمیل آخرین آگهی های استخدامی

 

از این پس به صورت روزانه ایمیلی حاوی آخرین آگهی های استخدامی متناسب با کلیدواژه های تعیین شده از سوی شما، برای شما ارسال خواهد شد.

 

تغییر کلید واژه یا ایمیل :

در صورتی که با دریافت چند ایمیل متوجه شدید که باید کلیدواژه خود را اصلاح کنید، می توانید در همان ایمیل دریافتی، لینک “عدم تمایل برای دریافت آگهی های استخدام” را کلیک کنید تا دستور شما با کلیدواژه های فعلی متوقف شود. سپس بر اساس دستورالعمل بالا، درخواست جدیدی با کلیدواژه های مورد نظر ثبت نمایید.

 

توقف ارسال ایمیل اطلاع رسانی :

در صورت عدم تمایل برای دریافت ایمیل های اطلاع رسانی ثبت آگهی های استخدامی جدید، لطفا در همان ایمیل دریافتی، لینک “عدم تمایل برای دریافت آگهی های استخدام” را کلیک کنید تا از این پس ارسال ایمیل های اطلاع رسانی برای شما متوقف شود.