منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید
کتاب انتخاب رشته جادویی

 انتخاب رشته جادویی

(راهنمای عملی برای یک انتخاب رشته حرفه ای)

نویسنده : مهدی رسولی (مدیر سایت دنیای کار و مسیر ایرانی / مشاور و مدرس تحصیلی و شغلی)

قیمت کتاب فیزیکی: ۱۵.۰۰۰ تومان

قیمت کتاب الکترونیکی: ۱۰.۰۰۰ تومان

تعداد صفحات : ۱۴۲ صفحه

شابک : ۶-۷۷۷۷-۰۴-۶۰۰-۹۷۸

مخاطب کتاب:  کنکوری ها، دانش آموزان دوره دوم متوسط علوم تجربی، مشاورین تحصیلی و اولیاء

 

توجه توجه: فروش ویژه نسخه فیزیکی کتاب به مدت محدود

قیمت نسخه فیزیکی کتاب با تخفیف ویژه: ۱۰.۰۰۰ تومان

انتخاب رشته جادویی

موفقیت در همین نزدیکی است، تنها کافی است که آن را بشناسیم و انتخاب کنیم.

این کتاب برای شماست؛ اگر….

..

به زودی باید بین چندین رشته انتخاب کنید ولی همچنان دچار شک و تردید هستید و نمی دانید کدام رشته تحصیلی برای شما مناسب تر است؟

به آینده و موفقیت شغلی و تحصیلی خود اهمیت می دهید و می خواهید با شناخت کاملی که از علایق و استعدادهای خود بدست می آورید، بهترین انتخاب را در زمان کنکور انجام دهید.  

به این موضوع فکر می کنید که در چند سال آینده، کدام شغل ها بازار کار بهتری دارد و من می توانم در آنها موفق باشم و درآمد خوبی کسب کنم.  

به رشته تحصیلی مشخصی علاقه دارید ولی اطرافیان شما نظر دیگری دارند و می گویند بازار کار فلان رشته بهتر است …  

نمی دانید به چه چیزی علاقه دارید، چه مهارتی در شما بیشتر وجود دارد و برای چه کاری مناسب تر هستید و در انتخاب رشته دچار تردید و دودلی شده اید.  

آیا کسی تا به حال به شما گفته است که …

      تفاوت اصلی افراد موفق و پردرآمد با سایرین به چه عواملی برمی گردد؟   مهمترین دلیل موفقیت و شکست افراد در تحصیل و شغل شان کدام است ؟   چرا بعضی از نخبه ترین دانشجویان چندین سال بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه هنوز شغل مناسب و دلخواه خود را پیدا نکرده اند؟   درصد بسیار زیادی از دانشجویان از انتخاب رشته خود ناراضی هستند و آرزو دارند ای کاش می شد به زمان قبل از انتخاب رشته برمی گشتند و انتخابی بهتر کرده بودند؟   در این کتاب به شما آموزش خواهیم داد تا خودتان بتوانید راه موفقیت تحصیلی و حرفه ای خود را پیدا کنید و از سردرگمی نجات پیدا کنید.

مشاغل مختلف

تخفیف ویژه به مدت محدود…

Image result for ‫تخفیف‬‎ فروش ویژه نسخه فیزیکی کتاب «انتخاب رشته جادویی» به مدت محدود

قیمت نسخه فیزیکی کتاب انتخاب رشته جادویی: ۱۰.۰۰۰ تومان

برای تهیه کتاب با شماره ۷۷۰۴۳۵۳۰ تماس بگیرید. 

انتخاب شغل

چیزهایی که نمی دانید…

 

..   آیا می دانید که رتبه کنکور شما تنها شانس شما برای موفقیت تحصیلی نیست؟   آیا می دانید که نکات بسیار کلیدی از انتخاب رشته را هنوز نمی دانید و تا به حال کسی به شما نگفته است؟   آیا می دانید زمانی که شما از دانشگاه فارغ التحصیل می شوید، بازار کاری برای بعضی از رشته ها دیگر وجود ندارد و پیدا کردن کار برای شما سخت ترین کار دنیا خواهد شد؟   آیا می دانید که درس خواندن و مدرک گرفتن دیگر کارکرد گذشته را ندارد و الزاما به موفقیت شما منجر نخواهد شد؟   آیا می دانید تفاوت دوره های روزانه، شبانه، پردیس و ظرفیت مازاد در چیست؟   آیا می دانید تفاوت دانشگاه های دولتی، آزاد، پیام نور و مؤسسات غیر انتفاعی در چیست و کدام یک برای شما مناسب تر است؟ اگر پاسخ سوالات فوق را نمی دانید اصلا نگران نباشید زیرا در این کتاب ما به این سوالات و ده ها سوال دیگر پاسخ داده ایم.

آنچه در این کتاب می خوانید…

آنچه در این کتاب خواهید آموخت …

  شما در فصل اول، با عنوان شغل رویایی من، با مفهوم شغل و اهمیت آن در زندگی آشنا خواهید شد. در این فصل داستان افراد موفقی را خواهید خواند که با عشق به حرفه و هدف خود توانسته اند به سخت ترین قله های موفقیت دست یابند و نام خود را در تاریخ علم و پیشرفت بشر ثبت کنند. در این فصل متوجه خواهید شد که چرا باید در انتخاب رشته خود دقت زیادی کنید و آگاهانه تصمیم بگیرید و اگر این کار را نکنید شاید سال های زیادی مجبور باشید کارهایی را انجام دهید که نسبت به آن هیچ گونه انگیزه و تمایلی ندارید.

در فصل دوم، با عنوان من چه کسی هستم، به کنکاش و جستجوی درون خود می پردازید. در این فصل با پاسخ به سوالاتی که از شما پرسیده می شود می توانید به علاقه ها، مهارت ها و استعدادهای پنهان خود پی برده و شناخت نسبتا خوبی از خود بدست آورید. در ادامه این فصل با تیپ شخصیتی خود بیشتر آشنا می شوید و همه اینها، ابزارهای جادویی پرقدرتی است که به شما در انتخاب رشته حرفه ای کمک می کند.

در فصل سوم با عنوان ورود به دنیای مشاغل، با تعداد کثیری از مشاغل آشنا خواهید شد. شغل هایی که شاید تا به حال نام آنها را هم نشنیده باشید ولی پس از شناخت آن، متوجه خواهید شد که می تواند شغل ایده آل شما باشد. در این فصل با مفهوم بازار کار و روندهای حرکت آن آشنا خواهید شد و اینکه در آینده احتمالا چه مشاغلی بوجود خواهد آمد و کدام شغل ها از میان خواهد رفت. در انتهای فصل سوم، به شناخت نسبتا کاملی از مشاغل و بازار کار خواهید رسید و شما را یک قدم به انتخاب رشته جادویی نزدیک تر می کند.

در فصل چهارم با اشاره به انواع دانشگاه ها و رشته های تحصیلی به توضیح راه ها و روش های مختلف ورود به آموزش عالی می پردازیم و شما می توانید با رشته های دانشگاهی مختلف در گروه های آزمایشی علوم انسانی، تجربی، ریاضی، هنر و زبان های خارجی آشنا شوید. در ادامه این فصل به این پرسش پاسخ داده خواهد شد که آیا دانشگاه بهترین انتخاب است و برای علاقه مندان ورود به دانشگاه بهترین دوره آموزشی و مناسب ترین دانشگاه کدام است.

در فصل پنجم (آخر) کتاب با عنوان انتخاب رشته جادویی به شما کمک می کنم به یک جمع بندی کامل و سریع از آنچه که در فصول قبل فرا گرفته اید برسید و در نهایت بتوانید به یک لیست کوتاه از رشته های تحصیلی مناسب و شایسته خود دست یابید. دستیابی به این لیست ارزشمند، می تواند باعث آرامش خاطر شما در سال های آتی و تا حد زیادی ضامن موفقیت تحصیلی و شغلی شما باشد.  

دنیا به سرعت در حال تغییر است. اگر فقط و فقط درس بخوانید ولی مسیر خود را درست انتخاب نکنید، تنها انرژی خود را هدر داده اید بدون اینکه به خوشبختی و موفقیت نزدیک شوید.

تغییر مشاغل

حالا نوبت شماست…

آیا هنوز برای تهیه این کتاب مردد هستید ؟ ! !

اصلا نگران نباشید؛ چون ما برای شما یک پیشنهاد عالی داریم. 

شما می توانید همین الان بخش هایی از کتاب را به صورت رایگان دریافت کنید و بعد تصمیم گیری نمایید. 

ما مطمئنیم که محتوای کتاب برای شما بسیار جذاب خواهد بود چون ممکن است مسیر زندگی شما را تغییر دهد. 

Image result for ‫تخفیف‬‎ فروش ویژه نسخه فیزیکی کتاب «انتخاب رشته جادویی» به مدت محدود

قیمت نسخه فیزیکی کتاب انتخاب رشته جادویی: ۱۰.۰۰۰ تومان

برای تهیه کتاب با شماره ۷۷۰۴۳۵۳۰ تماس بگیرید. 

محصولات دیگر

بهترین رشته های تجربی
روی جلد عرض 700