منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید
کتاب انتخاب رشته جادویی

 انتخاب رشته جادویی

(راهنمای عملی برای یک انتخاب رشته حرفه ای)

 

نویسنده : مهدی رسولی (مدیر سایت دنیای کار و مسیر ایرانی / مشاور و مدرس تحصیلی و شغلی)

قیمت کتاب فیزیکی: ۱۵.۰۰۰ تومان

قیمت کتاب الکترونیکی: ۱۰.۰۰۰ تومان

تعداد صفحات : ۱۴۲ صفحه

شابک : ۶-۷۷۷۷-۰۴-۶۰۰-۹۷۸

مخاطب کتاب:  کنکوری ها، دانش آموزان دوره اول و دوم متوسطه ، دانشجویان، فارغ التحصیلان، مشاورین تحصیلی و اولیاء

 

در صورت خرید بیش از ۲ نسخه فیزیکی کتاب سفارش شما به صورت رایگان به سراسر کشور ارسال می گردد. (ویژه مدارس، آموزشگاه ها، دانشگاه ها، مشاوران و…)

انتخاب رشته جادویی
ترجیح شما در انتخاب رشته و شغل تان چیست؟ علاقه ، استعدادها، بازارکار رشته، درآمد یا…

شاید شما هم یکی از این افراد باشید…

 

 • به زودی باید یک رشته را انتخاب کنید ولی همچنان دچار شک و تردید هستید و نمی دانید کدام رشته تحصیلی برای شما بهتر است…
 • نگران آینده تحصیلی و شغلی تان هستید و دوست دارید بهترین انتخاب را انجام دهید…
 • دوست دارید بدانید کدام رشته بازار کار بهتری دارد و می توانید درآمد خوبی از آن کسب کنید…
 • دوست دارید بدانید کدام شغل شان اجتماعی بالاتر، درآمد بیشتر و رضایت بیشتری برای شما بوجود می آورد…
 • به رشته تحصیلی مشخصی علاقه دارید ولی اطرافیان شما نظر دیگری دارند و می گویند فلان رشته بهتر است …  
 • از  رشته و کار خودتان راضی نیستید و نمی دانید چه کار باید بکنید…
 • هنوز نمی دانید واقعا به چه چیزی علاقه دارید، چه مهارت ها و توانایی هایی دارید و برای چه کاری مناسب تر هستید…

شما تنها نیستید …

آیا می دانید…

 • رتبه کنکور تنها عامل موفقیت شما نیست؟ 
 • برخی از دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های برتر دانشگاهی، از رشته شان راضی نبوده و چندین سال بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه هنوز شغل مناسب و دلخواه خود را پیدا نکرده اند؟ 
 • درصد بسیار زیادی از دانشجویان از انتخاب رشته خود ناراضی هستند و آرزو دارند ای کاش می شد به زمان قبل از انتخاب رشته برمی گشتند و انتخابی بهتر کرده بودند؟
 • چیزهای زیادی در مورد انتخاب رشته وجود دارد که شما هنوز نمی دانید و تا به حال کسی به شما نگفته است؟
 • زمانی که شما از دانشگاه فارغ التحصیل می شوید، بازار کاری برای بعضی از رشته ها دیگر وجود ندارد و پیدا کردن کار برای شما سخت ترین کار دنیا خواهد شد؟

 

و این داستان ادامه دارد…

 

 

مشاغل مختلف
انتخاب شغل

حال چه کار باید کرد؟

..  برای اینکه بتوانید جواب سوالات تان را پیدا کنید و آینده تحصیلی و شغلی بسیار خوبی داشته باشید، باید انتخاب درستی داشته باشید.

برای یک انتخاب درست بایداطلاعات کافی، آگاهی و شناخت پیدا کنید.به نظرتان از چه راهی می شود به اینها رسید؟ مطمئنا باید انرژی و زمان زیادی صرف کنید.

 • باید بسیار مطالعه کنید (البته در بسیاری موارد اطلاعات بومی و فارسی موجود نیست)
 • باید با مشاوران زیادی مشورت کنید. (البته اگر بتوانید مشاور مناسبی پیدا کنید)
 • باید افراد زیادی از جمله دانشجویان، فارغ التحصیلان، اساتید و شاغلان مختلف را پیدا کرده و با آنها صحبت کنید. (که به نظر می آید کار آسانی نباشد!!!)

 و بسیاری کارهای دیگر …

به نظر شما چند نفر می توانند این کارها را خودشان به تنهایی و به درستی انجام دهند؟

نگران نباشید، راه حل همین جاست

بهترین روش این است…

 

نیازی نیست نگران باشید و انرژی و زمان زیادی صرف کنید. در کتاب انتخاب رشته جادویی بهترین، علمی ترین و استانداردترین روش برای یک انتخاب درست به شماارائه شده است. روشی که حاصل تحقیقات و تلاش متخصصان و مشاوران مختلف می باشد.

تنها با چند ساعت وقت گذاشتن برای خواندن کتاب و انجام تمرین های عملی آن، می توانید علاوه بر شناخت درست خودتان، تصمیم درستی گرفته و آینده بهتر و موفق تری برای خود رقم بزنید.

روشی که در کتاب انتخاب رشته جادویی به صورت مرحله مرحله و کاربردی ارائه شده، یک روش علمی بومی شده است که تاکنون در بسیاری از مدارس، دانشگاه ها، سازمان ها و شرکت های دنیا استفاده شده و راهنمای افراد زیادی در انتخاب رشته و شغل آینده شان بوده است.

آنچه در این کتاب می خوانید…

کتاب انتخاب رشته جادویی در یک نگاه

  شما در فصل اول، با عنوان شغل رویایی من، با مفهوم شغل و اهمیت آن در زندگی آشنا خواهید شد. در این فصل داستان افراد موفقی را خواهید خواند که با عشق به حرفه و هدف خود توانسته اند به سخت ترین قله های موفقیت دست یابند و نام خود را در تاریخ علم و پیشرفت بشر ثبت کنند. در این فصل متوجه خواهید شد که چرا باید در انتخاب رشته خود دقت زیادی کنید و آگاهانه تصمیم بگیرید و اگر این کار را نکنید شاید سال های زیادی مجبور باشید کارهایی را انجام دهید که نسبت به آن هیچ گونه انگیزه و تمایلی ندارید.

در فصل دوم، با عنوان من چه کسی هستم، به کنکاش و جستجوی درون خود می پردازید. در این فصل با پاسخ به سوالاتی که از شما پرسیده می شود می توانید به علاقه ها، مهارت ها و استعدادهای پنهان خود پی برده و شناخت نسبتا خوبی از خود بدست آورید. در ادامه این فصل با تیپ شخصیتی خود بیشتر آشنا می شوید و همه اینها، ابزارهای جادویی پرقدرتی است که به شما در انتخاب رشته حرفه ای کمک می کند.

در فصل سوم با عنوان ورود به دنیای مشاغل، با تعداد کثیری از مشاغل آشنا خواهید شد. شغل هایی که شاید تا به حال نام آنها را هم نشنیده باشید ولی پس از شناخت آن، متوجه خواهید شد که می تواند شغل ایده آل شما باشد. در این فصل با مفهوم بازار کار و روندهای حرکت آن آشنا خواهید شد و اینکه در آینده احتمالا چه مشاغلی بوجود خواهد آمد و کدام شغل ها از میان خواهد رفت. در انتهای فصل سوم، به شناخت نسبتا کاملی از مشاغل و بازار کار خواهید رسید و شما را یک قدم به انتخاب رشته جادویی نزدیک تر می کند.

در فصل چهارم با اشاره به انواع دانشگاه ها و رشته های تحصیلی به توضیح راه ها و روش های مختلف ورود به آموزش عالی می پردازیم و شما می توانید با رشته های دانشگاهی مختلف در گروه های آزمایشی علوم انسانی، تجربی، ریاضی، هنر و زبان های خارجی آشنا شوید. در ادامه این فصل به این پرسش پاسخ داده خواهد شد که آیا دانشگاه بهترین انتخاب است و برای علاقه مندان ورود به دانشگاه بهترین دوره آموزشی و مناسب ترین دانشگاه کدام است.

در فصل پنجم (آخر) کتاب با عنوان انتخاب رشته جادویی به شما کمک می کنم به یک جمع بندی کامل و سریع از آنچه که در فصول قبل فرا گرفته اید برسید و در نهایت بتوانید به یک لیست کوتاه از رشته های تحصیلی مناسب و شایسته خود دست یابید. دستیابی به این لیست ارزشمند، می تواند باعث آرامش خاطر شما در سال های آتی و تا حد زیادی ضامن موفقیت تحصیلی و شغلی شما باشد.

دیگر نگران آینده تان نباشید، اجازه ندهید هر فردی درباره رشته و شغل آینده شما نظر بدهد، مدام به مشاوران مختلف مراجعه نکنید، اگر با انگیزه و دقت کافی این کتاب را مطالعه کنید، شما بهترین و بیشترین کمک را می توانید به خودتان کنید!

تغییر مشاغل

نظرات خوانندگان این کتاب…

1
2
3
nazar1
nazar2
photo_2017-10-30_19-38-40

حالا نوبت شماست…

آیا هنوز برای تهیه این کتاب مردد هستید ؟ ! !

اصلا نگران نباشید؛ چون ما برای شما یک پیشنهاد عالی داریم. 

شما می توانید همین الان بخش هایی از کتاب را به صورت رایگان دریافت کنید و بعد تصمیم گیری نمایید. 

ما مطمئنیم که محتوای کتاب برای شما بسیار جذاب خواهد بود چون قطعا مسیر زندگی شما را تغییر می دهد. 

 

 کتابانتخاب رشته جادویی

نویسنده : مهدی رسولی (مدیر سایت دنیای کار و مسیر ایرانی / مشاور و مدرس تحصیلی و شغلی)

قیمت کتاب فیزیکی: ۱۵.۰۰۰ تومان 

قیمت کتاب الکترونیکی: ۱۰.۰۰۰ تومان

در صورت خرید بیش از ۲ نسخه فیزیکی کتاب  سفارش شما به صورت رایگان به سراسر کشور ارسال می گردد.  (ویژه مدارس، آموزشگاه ها، دانشگاه ها، مشاوران و …)

برای تهیه کتاب با شماره ۷۷۰۴۳۵۳۰ تماس بگیرید. 

محصولات دیگر

بهترین رشته های تجربی
روی جلد عرض 700

بهترین رشته تجربی