منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

آموزش مجازی حسابداری

آموزش مجازی حسابداری

حسابداری یکی از رشته های پرطرفدار در سال های اخیر است به طوری که افراد زیادی را می توان یافت که در حال گذراندن انواع دوره های حسابداری از دوره حسابداری مقدماتی تا پیشرفته جهت کسب آمادگی برای ورود به بازارکار هستند. افراد مختلفی هستند که دوره های حسابداری را می گذرانند، برخی در رشته دیگری تحصیل کرده اند و بعد از فارغ التحصیلی بنا به دلایلی تصمیم گرفته اند وارد حوزه حسابداری شوند. تعدادی هم هستند که در رشته حسابداری تحصیل کرده و یا مشغول به کارند ولی برای پیدا کردن کار و یا پیشرفت کردن در شغل شان نیاز به گذراندن برخی از دوره های حسابداری ویژه دارند. در هر صورت دوره های آموزش حسابداری یکی از پرکاربردترین دوره های آموزشی محسوب می شود.

آموزش حسابداری: آنلاین، مجازی، حضوری و…

روش های مختلفی برای آموزش حسابداری وجود دارد که هر فردی با توجه به شرایط خود می تواند یکی از آنها را انتخاب کند. افرادی که محدودیت خاصی برای شرکت درکلاس های آموزشگاه های حسابداری ندارند، معمولا ترجیح می دهند به صورت حضوری آموزش حسابداری ببینند.

افرادی هستند که به دلیل مشغله کاری زیاد یا دلایل شخصی امکان آموزش حضوری حسابداری را ندارند. آنها به سمت آموزش آنلاین حسابداری ، آموزش مجازی حسابداری و یا به قولی آموزش اینترنتی حسابداری روی می آورند. کلاس های آنلاین حسابداری و پکیج های کامل آموزش حسابداری از ابزارهایی است که این افراد از آنها استفاده می کنند.

دوره های آموزش آنلاین حسابداری

چندین آموزشگاه حسابداری یا مدرس حسابداری هستند که کلاس های آنلاین حسابداری برگزار می کنند. در آموزش حسابداری به صورت آنلاین دوره های مختلفی وجود دارد که برخی از آنها آموزش آنلاین اصول حسابداری، آموزش آنلاین نرم افزار حسابداری، آموزش حسابداری مقدماتی آنلاین ، آموزش حسابداری حقوق و دستمزد آنلاین، آموزش حسابداری مالیاتی آنلاین و… هستند.

دوره های آموزش آنلاین حسابداری به شکل های مختلفی ارائه می شود. گاهی چندین فایل برای شما ارسال می شود که باید آنها را مطالعه کنید و این امکان برای شما وجود دارد که اگر سوالی دارد در ساعات مشخصی از استاد مربوطه بپرسید.

گاهی آموزش ها به صورت فیلم های آموزشی ارائه می شود. مدرسان حسابداری بخش های مختلف حسابداری را به صورت ویدئو ضبط کرده و در اختیار متقاضیان قرار می دهند.

برخی از سایت های آموزش آنلاین حسابداری امکانات لازم برای برگزاری کلاس های آنلاین حسابداری را دارند به طوری که طی برنامه از پیش تعیین شده کلیه ثبت نام کنندگان می توانند به همراه استاد کلاس خود را به صورت آنلاین تشکیل داده، آموزش ببینند و اگر سوال یا اشکالی دارند رفع نمایند. برخی از آموزشگاه های حسابداری مجازی بعد از اتمام دوره آزمون برگزار کرده و مدرک به متقاضیان ارائه می کنند.

روش دیگر آموزش مجازی حسابداری

علاوه بر شرکت در دوره های آنلاین حسابداری، راه دیگری هم برای آموزش مجازی حسابداری وجود دارد. پکیج های کامل آموزش حسابداری که توسط افراد یا موسسات حسابداری مختلف ارائه می شود، می تواند بسیار مفید و کمک کننده باشد. بسته های آموزش جامع حسابداری در زمینه های زیادی تهیه شده اند از جمله : آموزش حسابداری ویژه بازارکار، آموزش حسابداری مقدماتی، آموزش صفر تا صد حسابداری، آموزش حسابداری از پایه، آموزش حسابداری مالیاتی، آموزش حسابداری بهای تمام شده، آموزش حسابداری پیمانکاری، آموزش تنظیم و تحلیل صورت های مالی، خودآموز حسابداری و …

بخش عمده ای از آموزش حسابداری به آموزش نرم افزارهای حسابداری مربوط می شود که معمولا پکیج های کامل آموزش توسط شرکت های تولید کننده نرم افزار ارائه می شود که متقاضیان می توانند آنها را تهیه و به صورت مجازی آموزش ببینند.

مزیت های آموزش مجازی حسابداری

آموزش آنلاین یا مجازی حسابداری برای افراد بسیاری مفید و کاربردی است. این روش مزیت هایی نسبت به روش حضوری آموزش حسابداری دارد. از جمله اینکه آموزش مجازی حسابداری معمولا نسبت به آموزش حضوری هزینه کمتری دارد. شما با صرف هزینه کمتر می توانید آموزش های مورد نظرتان را ببینید.

یکی دیگر از مزایای آموزش مجازی حسابداری نبود محدودیت زمانی برای آموزش است. در آموزش حسابداری به صورت حضوری شما باید فقط در ساعت مشخصی در کلاس حاضر شوید. اما در روش آموزش مجازی می توانید زمان آموزش تان متغیر باشد. هر زمان که آمادگی داشتید آموزش خود را شروع کنید.

با توجه به تغییرات سریع تکنولوژی هر روز روش های جدید و نوینی در زمینه های مختلف از جمله آموزش ارائه می شود که هر فردی با توجه به ویژگی ها، امکانات و شرایط خود می تواند بهترین روش را انتخاب کند.

مطالب مرتبط

5 نظر

 1. شهره

  سلام ممنون مقاله خوبی بود . من اموزش مجازی حسابداری رو به همه پیشنهاد میکنم مخصوصابرای افرادی که شاغل هستند خیلی مفیده

  پاسخ
 2. ندا

  سلام من دنبال آموزش مجازی حسابداری هستم بهترین پکیج آموزشی در این زمینه چیست ؟ ممنون

  پاسخ
 3. نوید

  سلام. آموزش مجازی توی همه رشته ها به سرعت داره پیشرفت می کنه . الان حتی پزشکی رو خود وزارت بهداشت مجازی هم آموزش میده دیگه چه برسه به حسابداری و… به نظر من آموزش توی دنیای آینده کلا متحول میشه و دیگه کسی سر کلاس نمیره

  پاسخ
 4. نسیم

  سلام من هم دارم از همین روش حسابداری رو یاد می گیرم به نظرم خیلی خوبه مخصوصا برای شاغلین که فرصت محدودی دارن

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین رشته تجربی