منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

 

آموزش زبان یکی از مهم ترین و مورد توجه ترین آموزش ها در کشور ما در سنین مختلف می باشد. در سال های اخیر توجه و احساس نیاز به آموزش زبان به خصوص زبان انگلیسی بسیار بیشتر شده به طوری که حتی والدین تاکید دارند که کودکانشان از سنین پایین وارد حوزه آموزش زبان انگلیسی و یا حتی برخی زبان های دیگر شوند.

البته آموزش زبان انگلیسی از راه های مختلف امکان پذیر است. برخی آموزش در یکی از آموزشگاه های زبان انگلیسی را انتخاب کرده و برخی دیگر به دلیل علاقه مندی زیادی که به زبان انگلیسی دارند، پس از پایان دوره دبیرستان، برای آموزش زبان انگلیسی وارد یکی از رشته های دانشگاهی مرتبط می شوند. حتی گروهی هستند که از طریق آنلاین و شبکه های اجتماعی به آموزش زبان می پردازند. 

اگر از آموزش آکادمیک زبان بگذریم، یکی از چالش هایی که برای علاقه مندان به آموزش زبان انگلیسی همیشه وجود دارد، پیدا کردن یک آموزشگاه زبان انگلیسی مناسب است.

آموزشگاه زبان انگلیسی شمال تهران، جنوب تهران یا …

متقاضیان ملاک های متفاوتی برای انتخاب آموزشگاه زبان دارند از جمله اعتبار و شهرت، کیفیت آموزشی، مکان آموزشگاه و …. یکی از این ملاک هایی که برای بسیاری مهم است، مکان آموزشگاه است. بسیاری ترجیح می دهند آموزشگاه زبان نزدیک به محل زندگی یا محل کارشان باشد. به طوری که افرادی که در شمال تهران زندگی یا کار می کنند، ترجیح می دهند آموزشگاه زبان شمال تهران پیدا کنند. و یا کسی که محل زندگی و کارش غرب تهران است، به دنبال آموزشگاه زبان غرب تهران می گردد.

 آموزشگاه های معتبر زبان انگلیسی در تهران

از آنجایی که تعداد متقاضیان آموزش زبان انگلیسی در تهران زیاد است، در سال های اخیر آموزشگاه های زبان انگلیسی در شمال ، جنوب، شرق و غرب تهران ایجاد شده و مشغول به کار هستند. این تعداد زیاد باعث شده کار پیدا کردن آموزشگاه زبان کمی برای متقاضیان سخت شود.

به دلیل اینکه اطلاعات منسجم و به روزی از همه آموزشگاه های زبان تهران و شرایط آنها در دسترس نیست، سعی خواهیم کرد در ادامه به معرفی برخی از آنها بپردازیم.

آموزشگاه زبان سفیر در شمال ، غرب ، شرق و جنوب تهران

آموزشگاه زبان سفیر با بیش از ۱۵ سال سابقه کار اولین شعبه خود را  در تهران تاسیس کرد. این آموزشگاه در حال حاضرشعبه های زیادی در سراسر کشور دارد. آموزشگاه زبان سفیر در شمال تهران، جنوب تهران، شرق تهران و غرب تهران شعبه های مختلفی دارد که به صورت مجزا شامل واحدهای خواهران و برادران می باشد. به دلیل گستردگی شعب شاید بتوانید یکی از شعبه های آموزشگاه سفیر را در نزدیکی خود به راحتی پیدا کنید. این موسسه آموزش زبان در مقاطع مقدماتی، میانی و پیشرفته را به صورت های ترمیک، فشرده، فوق فشرده و … برگزار می کند.

آموزشگاه زبان کیش تهران در شرق و غرب و شمال و جنوب تهران

آموزشگاه زبان کیش هم یکی از دیگر از آموزشگاه هایی است که شعب زیادی در تهران دارد. اگر به دنبال آموزشگاه زبان غرب تهران می گردید می توانید به شعبه هایی از جمله صادقیه، شهرک گلستان، شهرک غرب و … مراجعه کنید. اگر آموزشگاه زبان شمال تهران می خواهید به شعب پاسداران، بلوار ارتش، تجریش و … سری بزنید. اگر ساکن شرق تهران هستید، آموزشگاه زبان شرق تهران را می توانید در محله هایی مانند حکیمیه، تهرانپارس، نارمک و … پیدا کنید. آموزشگاه زبان کیش در جنوب تهران هم شعبه دارد از جمله در شهرری، نازی آباد و …

علاوه بر شعب مختلف، دوره های آموزش زبان آموزشگاه زبان کیش متنوع و مختلف است. این دوره ها شامل آموزش زبان برای سنین مختلف، دوره های تخصصی زبان، دوره های زبان پیشرفته و … می باشد.

آموزشگاه زبان ایران کمبریج، آموزشگاه زبان مرکز تهران

آموزشگاه زبان ایران کمبریج تهران چند سالی است که در زمینه آموزش زبان های مختلف فعالیت می کند. این مرکز دوره های مختلف عادی ، فشرده و فوق فشرده  در حوزه های آمادگی و موفقیت در آزمون های زبان انگلیسی مختلف، مکالمه، دوره های تخصصی بازرگانی و تجاری و …. برگزار می کند.

آموزشگاه زبان ایران کمبریج در تهران شعبه های مختلف ندارد و محل آن در محدوده میدان ولیعصر می باشد.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد، آموزشگاه زبان مرکز تهران

موسسه زبان بین المللی ایرانیان یا ایران آکسفورد حدود ۱۰ سال است که فعالیت خود را آغاز کرده است. این آموزشگاه زبان در تهران به آموزش زبان های مختلف از جمله انگلیسی ، فرانسه، روسی، آلمانی و … می پردازد. شما می توانید در دوره های مختلف این آموزشگاه به صورت خصوصی و یا نیمه خصوصی و در زمینه های مکالمه، آمادگی آزمون های زبان مختلف، دوره های بحث آزاد و … شرکت کنید.

آدرس آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در تهران در محدوده میدان ولیعصر می باشد.

کانون زبان ایران، آموزشگاه زبان شرق تهران، غرب تهران و …

کانون زبان ایران (کانون ایران آمریکای سابق) یکی از قدیمی ترین آموزشگاه های زبان تهران است . این آموزشگاه زبان های مختلف از جمله انگلیسی، فرانسه، آلمانی، عربی و …را آموزش می دهد. شعبه های کانون زبان ایران در تهران گسترده است که دوره های مختلف زبان را برگزار می کنند. اگر به دنبال آموزشگاه زبان انگلیسی در شمال تهران، آموزشگاه زبان در جنوب تهران، آموزشگاه زبان در شرق تهران و یا آموزشگاه زبان در غرب تهران هستید، می توانید به شعب کانون زبان ایران مراجعه کنید.

 

در این مقاله سعی شد برخی از معتبرترین آموزشگاه های زبان تهران معرفی شود. به زودی لیست آموزشگاه های تهران به صورت کامل تهیه و ارائه می شود.

 

 

مطالب مرتبط

4 نظر

 1. آتوسا

  سلام. لطفا چند تا آموزشگاه خوب زبان رو با جزئیات بیشتر معرفی کنید. ممنون از توجهتون

  پاسخ
 2. لیلا

  سلام به نظر من پیدا کردن مناسب ترین و بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران کار سختیه

  پاسخ
 3. رضا

  سلام میشه مثل آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران ، برای شهر مشهد هم چند نوع از آموزشگاه زبان انگلیسی رو معرفی کنید ممنون

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین رشته تجربی